Kontakt

Kontaktinformasjon

Fakturainformasjon til selskapene finner du her.

Store Norske Spitsbergen Kulkompani AS (org. nr. 916 300 395)

Adm. dir. Rune Midtgaard

Epost: rune.midtgaard@snsk.no

Tlf. +47 908 05 507

For henvendelser til selskapene i konsernet benytt firmapost@snsk.no

Pressekontakt:

Rigmor Abel. rigmor.abel@snsk.no. Tlf. +47 913 35 247

Store Norske Boliger AS (org. nr, 982 786 363)

Daglig leder Peter Fredrik Broch

Epost: peter.broch@snsk.no

Tlf. +47 928 08 494

For henvendelser vedrørende bolig- og leieforhold ta kontakt på bolig@snsk.no eller tlf. 79 02 52 00, linjevalg bolig.

Vakttelefon for hendelser utenfor ordinær arbeidstid: tlf. 469 63 841.

Store Norske Næringsbygg AS (org. nr. 927 025 922)

Daglig leder Peter Fredrik Broch

Epost: peter.broch@snsk.no

Tlf. +47 928 08 494

Store Norske Energi AS (org. nr. 983 506 291)

Daglig leder Heidi Theresa Ose

Epost: heidi.ose@snsk.no

Tlf. +47 971 61 979

Store Norske Gruvedrift AS (org. nr. 917 509 921)

Daglig leder Gudmund Løvli

Epost: Gudmund.lovli@snsk.no

Tlf. +47 906 64 442

Store Norske Gruve 3 AS (org. nr. 916 320 914)

Daglig leder Håvar Fjærdingøy

epost: havar.fjerdingoy@snsk.no

Tlf. +47 482 76 183

Store Norske Spitsbergen Grubekompani AS (org. nr. 984 015 097)

Daglig leder Gudmund Løvli

Epost: Gudmund.lovli@snsk.no

Tlf. +47 906 64 442

Pole Position Logistics AS (org. nr. 987 895 519)

Daglig leder Trond Strugstad

Epost: trond@pole-position.no

Tlf. +47 916 21 035

Kontakt oss

Pole Position Accounting AS (org. nr. 918 595 759)

Daglig leder Cece Finnerud

Epost: cece@pole-position.no

Tlf. +47 916 16 182

Campus Svalbard AS (org. nr. 927 481 979)

Daglig leder Peter Fredrik Broch

Epost: peter.broch@snsk.no

Tlf. +47 928 08 494

Longyearbyen Havneeiendom AS (org. nr. 929 556 984)

Daglig leder Thomas Neuhold

Epost: thomas.neuhold@snsk.no

Tlf. +47 990 04 108